Марія Яремак · Марія Бакало

СЛУХАЙ ТІЛОМ

Аудіокурс, в якому звук та рух перетворюються на щиру розмову із собою

 

Впродовж трьох років композиторка Марія Яремак та хореографка Марія Бакало працювали над ідеєю проєкту, який би допоміг зануритись в себе, прислухатись до потреб тіла та познайомитись із різноманітними практиками сучасного танцю й тілесності.

Де б ви не були: вдома, на вулиці, у транспорті, – ви зможете знайти практики, які найкраще підходять для вас саме в цю мить. Їх можна проходити необмежену кількість разів, кожного разу адаптуючи їх під те, чого бажає тіло сьогодні.

 

КУРС МІСТИТЬ:

АУДІОМАНДРІВКИ

Казки та медитації для наших вушок, уяви та тіла

АКТИВНІ ПРАКТИКИ

Вправи, які допомагають розрухати та розігріти тіло

СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ

Актуальні методики контактної імпровізації

ІНТЕРАКТИВ

Взаємодія із 3D-звуком, вправи на тренування концентрації та уваги

РОБОТУ З ЕМОЦІЯМИ

Практики для заспокоєння, рефлексії, балансу та опори під ногами

ДОСЛІДЖЕННЯ СЕБЕ

Пошук потреб свого тіла, щоб почути внутрішній голос і знайти глибокий контакт з собою

8 занять по 45 хвилин

Кожне заняття містить в собі кілька практик, спрямованих на відповідне завдання. Можна проходити як весь урок одразу, так і обирати його певні частини.

Ми пропонуємо безмежну свободу в інтерпретації та відтворенні змісту уроків, тому все, що для вас буде влучним, цікавим і потрібним, – є найкращим можливим варіантом втілення. Пам’ятайте, кожен ваш рух є красивим і унікальним, тож доки сміливість та інтерес вас відпускають, доти прямуйте вільно та впевнено.

Аудіозаняття

Аудіозаняття 1

Занурення в себе. Шукаємо опору та внутрішній голос.

Аудіозаняття 2

Дихання, відпускання. Дослідження тілесності через тонус і розслаблення.

Аудіозаняття 3

Налаштування зв'язків у тілі. Аудіомандрівки.

Аудіозаняття 4

Робота з уявою та різними просторами. 3D-експерименти.

Аудіозаняття 5

Практики на рухливість концентрацію та увагу. Аудіоказки.

Аудіозаняття 6

Взаємодії з навколишнім простором.

Аудіозаняття 7

Філософія руху та просторові поезії.

Аудіозаняття 8

Запахи, кольори, форми й звуки. Вплив зовнішніх чинників на рух.

Курс чудово підходить для тих, хто

– бажає відкрити для себе своє тіло та його можливості

прагне розвивати уяву і творчий потенціал через рух і саморефлексію

– цікавиться сучасним танцем і бажає глибше його зрозуміти

– шукає цікаві інтерактивні практики для взаємодії із тілом

– вчиться покращувати свою самоусвідомленість і ставлення до власного тіла

– використовує танець та рух як інструмент самовираження і творчості

– прагне покращити свою фізичну рухливість і координацію

– прагне знайти спосіб розслабитися і зняти стрес через тілесні практики та медитацію

"Контент є авторським і створений з великою любов'ю, якою ми хочемо вас огорнути, покладаючись на легкість аудіоформату.
Рекомендуємо використовувати навушнички! "
Марія Яремак
композиторка

ЗВУК МАРІЇ ЯРЕМАК

Марія Яремак – українська композиторка та аранжувальниця, яка протягом останніх років брала участь у численних музичних проєктах по всьому світу.

Її творчі роботи звучали на події за участі Британської Королівської сім’ї, виконували у найвідоміших концертних залах Європи, супроводжували перформанси в Голлівуді та зібрали загалом більше двох мільйонів переглядів у соціальних мережах.

“У мене завжди були складнощі із запам’ятовуванням рухів. Я могла займатись тілесними практиками тільки тоді, коли повторювала за викладачем. І тому мріяла про такий формат занять, аби можна було просто заплющити очі і відчувати своє тіло: якими є саме його рухи? Яким є природний танець мого тіла? А яка його мова?

Тому це було просто щастям, коли ми вирішили створити цей адіокурс!”

рУХ МАРІЇ БАКАЛО

Марія Бакало – українська танцівниця, хореографка, викладачка.На сьогодні здобуває магістерський ступень з програми експериментальної хореографії Університету Каліфорнії у Ріверсайді. 

Марія активно співпрацює з українськими місцями культури й мистецькими резиденціями, а також культутрними інституціями Німеччини, Австрії, Литви, Британії, Алжиру та США. Вона стала здобувачкою грантів від Gluck Fellowship (2022-2023), Danceweb Fellow (2022,) I-Portunos (2019).

 ‘Бачу проект ”Слухай тілом” як певною мірою революційний через те, що розширюючи межі можливої інтеграції звуку та руху, він дозволяє культивувати свідому тілесність. А це спонукає тілесноорієнтований спосіб пізнання світу, малопоширений в епоху домінації раціо/інтелекту/науки”.

Ваші запитання

Наші заняття побудовані таким чином, що підходять як для початківців, так і для досвідчених танцівників. Кожен може виконувати аудіовказівки наскільки йому дозволяє тіло, попередній досвід та доступний простір довкола. Кожну із практик можна проходити необмежену кількість разів.

Бажано обрати такий час доби, аби ви могли виділити на себе годинку часу. Це може бути як вранці, так і ввечері (в робочу перерву можна встигнути зробити якусь із практик вибірково).

Деякі уроки є більш м'якими та плавними, деякі більш активними, а деякі містять у собі почерговість як активних, так і повільних вправ, аби збалансувати тіло.

Ми рекомендуємо для початку пройти всі уроки від першого до восьмого, щоб ознайомитись з усім матеріалом, а вже потім експериментувати та міняти їх місцями, залежно від вподобань та потреб тіла.

У наших соціальних сережах ми пропонуємо багато додаткових матеріалів у вільному доступі. 

Для проходження уроків ми рекомендуємо вам використовувати навушнички, так як деякі із вправи на 3D-звук потребують просторового аудіо.

Але ви цілком можете виконувати практики, обираючи й інші звуковідтворювальні пристрої.

Основна частина практик створена для підліткової та дорослої аудиторії, але є чимало вправ (такі як аудіоказки, аудіомандрівки, розігріваючі, просторові), які цілком підходять і для дітей ♥

Заняття побудовані в такий спосіб, що вже містять у собі необхідну розминку. Перші практики зазвичай є такими, що допомагають повернути увагу в тіло, видихнути (або ж розігрітись) та підготуватись до наступних завдань.

Кожен урок має свою тему та містить різноманітні вправи на її пропрацювання. Саме тому ми рекомендуємо проходити урок цілісно. Але, якщо у вас є обмеження в часі, ви завжди можете розділити урок на кілька частин (кожна практика займає від 5 до 15 хвилин) або ж обрати свої улюблені практики та проходити саме їх багато разів, перемотуючи загальний урок в певне місце.

Оплата за аудіоуроки відбувається через платіжну систему Wayforpay.

Після оплати ви отримаєте лист на електронну пошту із доступом до занять на нашому приватному телеграм-каналі.

Відгуки

Я обожнюю дихати. І для мене стало відкриттям, що дихання – це також танець. Мені до вподоби такий формат. Він зупиняє тебе, твій хаос і змушує дивитись в суть. Зізнаюся, на початку було важко, не завжди хотілося зосереджуватись, але як же це того вартує! Я відчула чистоту в усьому: і розумово, і фізично. Структурує та оприсутнює.

Єва Сай

Завдяки аудіоурокам можна сконцентруватися на власних відчуттях, рухах, «заземлитися», відволіктися від зайвих думок. Вони допомагають усвідомити, що це твоє тіло, ти існуєш, ти живий.

Ольга Лисейко

Дуже сподобалася та частинка, де порібно було робити рух на 1%. Як на мене, це просто геніально. Неймовірно медитативно.

Мар'яна Гасяк

Практики такого формату є найвлучнішими для розвитку тілесності та тілесного інтелекту. Бо немає рефлексу підгледіти до ведучого, викладача чи хореографа. І саме це сприяє розвитку прислухання до власного тіла.

Ольга Дробиш

Мені вперше трапляється такий різновид уроку з танців. Сподобалося, що слідуючи за голосом (який давав дуже детальні та зрозумілі вказівки), ти починаєш справді відчувати власний темп тіла, вібрації, які йдуть зсередини. Музика влучно допомагала передати необхідну атмосферу, але водночас не обмежувала мене чітким ритмом, який би змушував іти за його пульсацією.

Михайло Ахекян

ㅤ Перебуваймо в тілі 🤍

Співпраця

Контакти

×
×

Кошик