Ноти

Українське коріння

“Українське коріння” – це альбом композиторок Марії Яремак та Іванни Ворошилюк, куди увійшло 6 давніх українських мелодій у новому виконанні: “Щедрик”, “Пливе кача”, “Три криниченьки”, “Ой, верше мій, верше”, “Сон” та “Українська казка”.

Від емоційних моментів до ніжності та романтики – все це у чудовому альбомі, який занурить вас у казку!

слухати

ВИ ТАКОЖ МОЖЕТЕ ПРИДБАТИ:

Цикл композицій "Український щоденник" (Ukrainian Diaries)

“Український щоденник” – це мініальбом із двох композицій для скрипки та фортепіано Марії Яремак та Іванни Ворошилюк.

“Спогади про майбутнє” (Memories About the Future) – особлива композиція, написана Марією для виступу на спеціальній події від ООН 2023 р. Запрошуємо до перегляду відеокомпозиції!

“Колискова вічної любові” (“Lullaby of Eternal Love”) – композиція на честь пам’яті дітей, які передчасно пішли з життя та більше ніколи не почують колискову своєї матері. Композиція була написана у травні 2022 року після найбільших ракетних атак по мирному населенню України. З нею Марія виступила в багатьох містах Великої Британії. Доступна лише в аудіозаписі.

слухати

Спогади про майбутнє, фортепіанне соло

Спогади про майбутнє (Memories About the Future) – особлива композиція, написана Марією для виступу на спеціальній події від ООН 2023 р. Вона про мрії, які вже ніколи не збудуться. Спогади про майбутнє (Memories About the Future) – особлива композиція, написана Марією для виступу на спеціальній події від ООН 2023 р. Вона про мрії, які вже ніколи не збудуться.

"Щедрик" у стилі фентезі, фортепіанне соло

“Щедрик” – українська мелодія, яка стала відомою у всьому світі під назвою Carol of the Bells. А як би вона звучала у стилі фентезі? У доступі складніша (на відео) та простіша версії. Є можливість придбати версію для вашого інструменту, для цього пишіть в соцмережах.

Українська казка, фортепіанне соло

Про Україну зараз говорять всюди. Але яка ж вона, Україна? Ми вирішили об’єднати музику, художнє мистецтво та фотографії, аби створити унікальну книгу – збірку нот, щоб привернути увагу світу до того, якою красивою є наша країна.

"Спогади дитинства (Childhood Memories)

Для мене дитинство пахне скошеною травою, осінніми яблуками і випічкою з корицею моєї мами. Згадую як із кухні дивилась на холодний зимовий ліс, а тоді йшла до фортепіано, вилазила на стільчик і грала собі мелодії, аби через них краще запам’ятати все те щастя, яке відчувала тоді.

Гімн України

Створюючи це відео, я хотіла переосмислити гімн України зовсім з іншої сторони: показати всю його ніжність, чутливість, красу, яка ховається в мелодії. А також привернути увагу людей з інших країн, створивши більш кінематографічне звучання. За нотками пишіть на пошту: mariia.yaremak@gmail.com

ВЕДЕТЬСЯ ЗАПИС У ЛИСТ ОЧІКУВАННЯ НА КНИГУ
«ВЕЛИКА КНИГА УКРАЇНСЬКИХ НОТ»

Уявіть собі: мелодії, з якими ми виросли, які течуть нашими венами, але в магічному кінематографічному аранжуванні Марії, у супроводі алхімічно-символічних ілюстрацій Олександри. Деякі твори також будуть проілюстровані неймовірними фото України Павла Яремака.

Доступний передзапис. Це ще не продаж, а щоб ми вам повідомили як тільки збірка появиться, так як тираж буде лімітованим.

×
×

Кошик